Často kladené otázky (FAQ)

Nemám všetky podklady ku spracovaniu (napr. potvrdenia o príjme), čo robiť?

V tomto prípade je potrebné spraviť aspoň evidenciu príjmov. Pri vypĺňaní nezáväzného formuláru na našej stránke nám to dajte na známosť, zreteľne na to upozornite. Následne pri telefonickej komunikácii dohodneme presný postup.

Sú moje osobné údaje v bezpečí?

Úplne. Prostredníctvom nezáväzného formuláru na našej stránke nám poskytnete iba vaše kontaktné údaje, ktoré neposkytujeme žiadnym tretím osobám. Všetky ostatné údaje týkajúce sa spracovania daňového priznania alebo iných dokumentov (zmluvy, výpisy, kontaktné osobné údaje...) poskytujete priamo nášmu partnerovi prostredníctvom dotazníku a príloh. Tieto dokumenty posielate poštou (nie cez internet), čo je maximálne bezpečné. Náš partner údaje spracúva veľmi citlivo, nie sú v žiadnom prípade poskytnutné tretím osobám.

Ako mi bude daňové priznanie doručené?

Doručené Vám bude na adresu uvedenú v dotazníku cez Slovenskú poštu, kde bude v prípade nedoručenia uložené 18 kalendárnych dní. Nemusíte sa preto obávať, že nebudete práve vtedy doma. Vyhovovať to bude predovšetkým opatrovateľkám, ktoré pracujú na pravidelné 2-týždňové turnusy.

Kto daňové priznanie spracuje?

Naša partnerská spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami v spracovaní daňových priznaní v Rakúsku:

Peter Demčák, s. r. o., Kokšov-Bakša 267, 044 13  Valaliky, IČO: 44869622

Ako si môžem uplatniť bezplatné poradenstvo?

V prípade, že si cez našu stránku zakúpite spracovanie daňového priznania, počas celého roka si môžete užívať výhody celoročného poradenstva. Pre uplatnenie jednoducho kontaktujte nášho partnera s Vašim problémom telefonicky alebo emailom.

                Viac informácií o celoročnom bezplatnom poradenstve

Aké sú ceny za spracovanie iných dokumentov, napr. rôzne žiadosti a odvolania?

Keďže ide o veľmi špecifické situácie, ktoré si vyžadujú individuálny prístup, nie je možné určiť cenu prostredníctvom cenníka. Pre určenie ceny nás kontaktujte cez nezáväzný formulár. Čo najpodrobnejšie popíšte čo požadujete. Následne Vás kontaktujeme a informujeme o cene.

                Prejsť na nezáväzný formulár

Mám záujem o informácie ako sa DP spracúva. Čo sa kde vyplňuje? Ako sa to počíta? Atď.

Čo sa týka technických informácií, tieto nájdete na našej stránke, napr. v "informáciách o daňovej povinnosti" alebo v sekcii "download". Žiaľ, iné informácie neposkytujeme, pretože na to nemáme kapacitné možnosti. V prípade záujmu si môžete spracovanie daňového priznania cez opatrovanie.eu zakúpiť.

                Prejsť na cenník za spracovanie DP