Nezáväzná objednávka

Prostredníctvom formuláru nižšie si môžete nezáväzne objednať spracovanie daňového priznania v Rakúsku, prípadne zadať dopyt po cenovej ponuke na spracovanie iných žiadostí, odvolaní alebo dokumentov. Prosíme Vás, vyplňte ho čo najpresnejšie a najpodrobnejšie, urýchli to následnú komunikáciu. Po jeho odoslaní Vás budeme kontaktovať emailom (obvykle do 24 hodín počas pracovných dní), prípadne telefonicky ak to bude potrebné. V prípade, že sme Vás nekontaktovali ani do 3 pracovných dní, opätovne nás kontaktuje, občasne sa stáva, že záujemcovia vyplnia omylom chybné číslo a zároveň aj e-mail. Tento formulár je úplne nezáväzný.

V daňovom období január - apríl sa neposkytujú iné služby ako daňové priznania. Ďakujeme za pochopenie.

 

Prosím, vpíšte Vaše telefónne číslo, na ktoré Vás budeme v prípade potreby kontaktovať. Číslo nebude sprístupnené tretím osobám.
Prosím, zvoľte o akú službu máte záujem. Podrobné informácie nájdete v cenníku. DPV1 - Ročné zúčtovanie príjmu DPV2 - Ročné zúčtovanie príjmu a daňové priznanie na Slovensku DPV3 - Ročné zúčtovanie príjmu a daňové priznanie v Rakúsku KOMPLET - Ročné zúčtovanie príjmu a daňové priznanie na Slovensku aj v Rakúsku.
V prípade, že nám chcete dať na známosť nejaké informácie, niečo nám oznámiť, pripomenúť, či navrhnúť, napíšte to sem. V prípade, že máte nejaké otázky, na ktoré budete chcieť odpoveď, napíšte ich sem. Tiež sem napíšte bližší opis v prípade, že máte záujem o rôzne odvolania, žiadosti a pod.