Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 07.04.2014

Vložil: ninna pre timeu

Titulok: Re:Re:Re:pre ninnu

Ahoj Timea, ja rada pomozem pokial viem. Niektori to ale vedia zneuzit, poznas to iste ked ponukas prst zoberu ti celu ruku, a ked nieco napises o ag. cez ktoru som sa dostala von.. tak sa do teba obuju. Ved preco nie sme predsa Slovaci, ale zas nie kazdeho hadzem do 1vreca.
Moja skusenost: Ja som vonku cez Sunset a aj ked to nie je to prave orechove, a je to miestami tazke tak som rada, ze som tu a nesedim doma za 60 eur. Ja mam za mesiac tisicku ..a neni pravda ze to je malo..., zas pre koho ako... ja som skromna, i ked musis tak rozmyslat, ze to mas na dva mesiace pretoze 1 mesiac robis, druhy si doma... ten prvy mesiac co robis vonku ag. plati za teba odvody aj ked minimalne... druhy mesiac si to musis ty zariadit, ako vies.. Bud sa prihlasis na Upsvar a tym padom plati za Teba stat, alebo ako dobrovolne si platis poistenie sama. To uz je na kazdom osobne ako sa rozhodne. Jasne ze by som chcela ist robit do AT, je to blizsie. ale ked sa mi nikto neozve z ag. kde som zareg. co mam robit?? Ostavam, zatnem zuby a ide sa dalej. Ked neprsi, tak aspon nech kvapka.
Timea napis mi sem prosim ta ako sa ti dari, ci ta niekto uz kontaktoval, dakujem
Pekny den

Dátum: 27.02.2014

Vložil: timea

Titulok: pre Annu

ahoj,čítala som že si pri dobrej rodine aj bez agentúry!!!!!chcela by som sa dostať aj ja do normálnej rodiny,poradila by si mi??????

Dátum: 27.02.2014

Vložil: jarmilka

Titulok: otázka

Ahojte som začiatočníčka mam opatrovateľský kurz hľadám si prácu neviete mi poradiť neaku ag. alebo niečo? dakujem

Dátum: 26.02.2014

Vložil: luisa

Titulok: UF

Baby, vsak dajte len jednu serioznu agenturu, je mi jasne, ze zadarmo to nejde, ale zdierat sa tiez nemam chut nechat. DAKUJEM

Vložil: gaba

Titulok: praca

vie niekto nejake informacie o pani Kockovej z Humenneho,berie vopred 100 eur

Dátum: 08.03.2014

Vložil: hehe

Titulok: Re:praca

a za čo?

Dátum: 25.02.2014

Vložil: daniela

Titulok: opatrovatelky

Niaka opatrovateľka čo robí Holandsku alebo švajčiarsku?

Vložil: Mariana

Titulok: agentura grant

Má niekto prosím vás skúsenosti s agentrurou gran v Poprade? Vopred dakujem za info.

Vložil: Marcela

Titulok: Re:agentura grant

Ja pracujem cez nich kludne napište na Marcelina49@azet.sk ale len do soboty v nedeľu idem už do Talianska.

Vložil: zita

Titulok: Re:Re:agentura grant

Okamžite si dajte otočku a vycúvajte z nej

Vložil: Marcela

Titulok: Re:Re:Re:agentura grant

Bola ste cez tu agenturu?napište mi na Marcelina49@azet.sk vdaka

Dátum: 28.02.2014

Vložil: zita

Titulok: Re:Re:Re:Re:agentura grant

s agentúrami ani dohadzovačkami si nepíšem

Dátum: 05.04.2014

Vložil: ina

Titulok: Re:Re:Re:agentura grant

Prečo nie je dobrá ,bola ste cez nu pracovat?

Dátum: 24.02.2014

Vložil: Helena

Titulok: praca

Zdravím,viete mi prosím niekto poradiť nejaku agenturu,ktora sprostredkuvava pracu pre opatrovateľky do AT?Už som oslovila asi 40 ag.,,,chcu dobru nemčinu a prax.Nemčinu sa učim asi 9 mesiace a bola som na jeden zaskok cez vianočne a novoročne sviatky.A dalo sa v pohode.
Dakujem :)

Vložil: Jana

Titulok: agentúry

Vie mi niekto prosím napísať opatrovatelské agentúry v Lučenci.
Nemčinu som začiatočník, ak viete ktorá ag. by vedela vybaviť aj pre začiatočníčku.

Vložil: jane

Titulok: Re:agentúry

Ag.v Lucenci su velmi zlee...neodporucam ..

Vložil: pre jana

Ak nechcete zle, pre seba, tak si nevyberte ani jednu... jednej zaplatite 1000eur za rok, v druhejN.. od 9% az 12% z vyplaty kazdeho turnusu,... za rok to cini 780 eur, druha vec roboty sa nedockate a ani pekneho slova od zamestnankyn agentur,,, myslia si o sebe vela V tretej vas zoberu, len ak uz mate otvorenu zivnost...
Skuste stastie inde , len nie v LC
Ja cakam na pracu pol roka od NW z LC.

Vložil: jana

Titulok: Re:Re:agentúry

no a úplne najhoršie sú agentúry z východu

Dátum: 23.02.2014

Vložil: laci

Titulok: ziadost

ahojte mile opatrovatelky ja som opatroval skusenosti aj zivnost mam rakusku len sa mi posledne mesiace nedar uz mi dvaja pacienti zomreli jedneho mi vzali do spitala a tak si hladam novu rodinu a mozno aj agenturu lebo nie som moc s mojou rakuskou ag, spokojny maju vysoke poplatky a vobec nemaju noive rodiny tak ako by mali davat za poplatok 350e na pol roka co mi odovodnili ze preto su tak drahy teraz si hladam novu ag, poradte mi prosim slusnu ag ktora potrebuje aj muzov opatrovatelov dakujem

Vložil: viktoria

Titulok: doprava

vie niekto spoľahlivý,či je opatrovateľka povinná cestovať agentúrnou dopravou,má právo agentúra žiadať podpis opatrovateľky ohľadom zaviazania sa cestovať ich autami?mne príde až smiešne,že napr.naši agentúrni šoféri-poniektorí sú veľmi drzí-si myslia,že nám robia láskavosť,ked nás vozia-popritom sme museli podpísať,že budeme tieto služby agentúry využívať,takže je to trpené zlo a nie láskavosť.cesta je zbytočne dlhá,o správaní šoférov-poniektorých ani nehovorím.vopred dakujem za odpovede

Vložil: Anna

Titulok: Re:doprava

mohli by ste aspoň napísať mesto odkiaľ ste? Ag. nemá právo žiadať, ale keď ste sa zaviazali, resp. podpísali, tak musíte dať len výpoveď, a lepšie si nájsť inú agentúru, resp. aj neviazanú dopravu. Doprava je vždy preplácaná rodinou, keď ag. povie, že nie je, tak to je ojeb.

Vložil: viktoria

Titulok: Re:Re:doprava

Dakujem,Anna,za odpoved.úmyselne nepíšem,odkiaľ som,lebo nepotrebujem zbytočné konflikty.zo širšieho hľadiska-som zo stredného Slovenska.

Dátum: 22.02.2014

Vložil: Daniela

Titulok: ag Mi

ktoré ag. v Michalovciach zaregistrujú opatrovateľky so zákl. nemčiny a reálne im sprostredkujú prácu?

Dátum: 21.02.2014

Vložil: soňa

Titulok: otázka

Som živnostníčka a v novej agentúre mi povedali, že musím im zaplatiť poplatok, ale na svojej stránke píšu, že poplatky neberú. Vie mi niekto poradiť, čo robiť?

Dátum: 22.02.2014

Vložil: Anna

Titulok: pre Sonu

Jednoznačne nezaplatiť agentúru nahlásiť za nedodržanie zákona a v takej agentúre čo klame už na začiatku Ta nič dobré nečaká,takže radšej od nej utekaj čo najdaľej,,,,,

Vložil: katka

Titulok: Re:otázka

o akú agentúru sa jedná Sonička,možno ich poznám?

Vložil: soňa

Titulok: Re:Re:otázka

Agentúra je z východu. Už som zisťovala aj ďalšie v mojom okolí len tie poplatky chcú v každej. Aj ja som z východu.

Dátum: 21.02.2014

Vložil: Zuzka

Titulok: Lichtensteinsko

Dobrý večer.nevie niekto kontakt na opatrovateľku, ktorá pracuje v Lichtensteinsku?

Dátum: 20.02.2014

Vložil: BOBA

Titulok: Agentury

CHcem vedieť niečo o agenture Vita care je spolahlivá,

Vložil: Vika

Titulok: Re:Agentury

Nie, neni to spoľahlivá agentúra. Oni nemajú nič spoločné s húadaním práce.. len berú a zdieraju za smiešne platy..fuj, ruky preč

Dátum: 18.02.2014

Titulok: agentúry

Ahojte

mohli by ste mi poradiť čo sa pýtajú na takom pohovore v agentúre.aké sú ich najčastejšie otázky? ďakujem :)

Dátum: 19.02.2014

Vložil: titl

máte prachy pre nás?

Vložil: ninna pre Katku

Ahoj. Katka v kazdej ag. je to individualne. Vacsinou sa ta opytaju po nemecky Mate skusenosti s opatrovanim pacienta, ak ano aky to bol pacient, jeho stav, ake choroby mal, ako dlho ste opatrovali danu osobu, kolko rokov mal/ a, ked umrel/a.. viete varit, aku kuchynu varievate.doma.. co rada robite vo svojom volnom case,... preco chcete robit v zahranici ( k tejto otazke odporucam vynechat vetu typu kvoli financiam, aj ked je to tak vacsinou...a kazdy to vie.. povedzte to inac, napr, mam rada pracu so starymi ludmi,....momentalne som nezamestnana a nedari sa mi najst doma zamestnanie.... atd... netreba sa bat, ze nepoviete gramaticky spravne a urcity clen der die das poviete nespravne, .. Hlavne je nezaseknut sa a pohotovo reagovat na to co sa Vas pytaju a rozumiet im to je najdolezitejsie....... V pripade ak ste zaciatocnik v NJ venovat sa trosicku tej nemcine denne aspon pol hodinku... ja sa jej venujem hodinku a viac,..... Je to individualne. .Kazdym dnom je to vzdy lepsie a lepsie... a ako uuuplny zaciatocnik NJ som zacala pred 3mes a vzdy sa viac a viac zdokonalujem. Kludne Katka odpiste, alebo sa ma opytajte, ja rada pomozem.

Prajem Vela stastia na pohovore :)

Titulok: Re:Re:agentúry

Dakujem veľmi pekne Ninnka :)

Vložil: Katka

Titulok: Re:Re:Re:agentúry pre Ninnku

A aká suma by mala byt na cestu a stravné?tak na mesiac...

Záznamy: 91 - 125 zo 2009
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Partneri: eBooM.sk - Internetový obchod   DOBRÝ ANJEL - Nezisková organizácia