Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 20.10.2014

Vložil: Ana

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

Pani Rita poprosím Vás o Váš email, chcela by som sa opýtať na viac info at personalistika, ďakujem

Dátum: 30.10.2014

Vložil: Alla

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

A Sloveky chudiny keďže sa nemajú ako uživiť a platiť doma za všetko treba tak tam idú. Tak prečo nadávaú?????

Dátum: 08.11.2014

Vložil: pre Alla

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

Tak čo madam dohadzovačka, ako sa ti žije z našich peňazí?

Dátum: 07.12.2014

Vložil: alla

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

Zle si ma pochopila . ja som to myslela skôr na naše poľutovanie .nie so dohadzovačka . mám také isté skúsenosti. a platiť musíme za všetko.

Vložil: Alla

Titulok: Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

Vďaka za informáciu. Ale v podstate sú všetky Ag. také isté pretože.tie slovenské spolupracujú s nimi vlastne dohadzujú ženy a ... Oni si odvedú svoju prácu a viac ich nezaujíma alebo nevidia čo robí nemecká ag.Spolupráca mezi nimi dvoma je na inej úrovni ako voči nám.Im sa jedná o eurá aby zarobili,aneprišli o svoju gážu . A potom chudiny opatrovatelky sú hodené veľa krát do takých podmienok, o ktoré by nemka ako opatrovateľka nezakopla. Ale žiaľ pravda je tá. Nezobereš Ty tak zobere druhá. A nehoriac o ich domácnostiach ako majú niektorí zariadené a v akých podmienkach sami žijú.

Dátum: 31.10.2014

Vložil: hana

Titulok: Re:Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

ďakujeme za výklad Alla, ale múdrejše by bolo keby si napísala aspoň nazov jednej agentury, kde su aj opatrovatelky spokojne...ale taka agentura neexistuje. ...mudrovanie tu nepomože nikomu moja zlata...a človek si chce ísť zarobiť ale aj konkurencia je velka, a Nemecko tež neni extra výhodnee...dovolenky na páske sa kadejako odpisuju a zaučame novu striedačku aj v nečakanych pripadoch moja...vieme že nemka je iná trieda a nezahadzuje sa s opatrovanim...a vieme ake domacnosti a jak zariadene byty maju Nemci..vieme svoje, hej

Dátum: 01.11.2014

Vložil: Motýľ

Titulok: Re:Reichl - Pflegedienst Regenbogen Nemecko - úžera

Presne tak robila som pred časom!!! u nich ženy nerobte! pre neho !!radšej zháňajte v AT!!!práce je dosť aj ok AG všade nedať sa využivať!!! ak cítite sa chodte preč čím skôR držím palce byváala zamestnankyňa

Dátum: 01.10.2014

Vložil: Annnnn

Titulok: info

prosím,prosím,má niekto skúsenosti s Mgr. Marian Maslar--osetrovatelka.sk,
,Office:
Nathan & Wolf,s.r.o.
Buzuluck� 3
960 01 Zvolen
Slovakia,

Dakujem :)

Dátum: 24.10.2014

Vložil: aninka

Titulok: Re:info

...viem ze je to dobra Ag., osobne skusenosti nemam, ale turnusy maju 6 tyzdnove a viac...

Vložil: biba

Titulok: Re:info Nathan a Wolf

Ano mám. Ak sa v niečom vzoprete a nezhodnete nedá vám viac prácu. Sú to 2 Bratia.

Dátum: 24.09.2014

Vložil: gaba

Titulok: informacia

chodi niekto cez pana Banackeho,chcela by som cez neho vycestovat a potrebujem nejake informacie. dakujem gaba792@azet.sk

Dátum: 23.09.2014

Vložil: Tamara

Titulok: agentura Weber

Pozná niekto túto agentúru.Sídlo majú v Bytči.

Dátum: 28.09.2014

Vložil: Olivia

Titulok: Re: agentura Weber

No hned ako prideš platiš 8.20 eur to je registracny poplatok ktory musis hned zaplatit. Odo mna ho vypytali...a zda sa mi to nelegálne

Dátum: 07.10.2014

Vložil: zuzka

Titulok: Re:Re: agentura Weber

ahoj, je to poplatok za skúšku z NJ, a samozrejme si dostala PD...čo je na tom nelegálne? Ved agentura WEBER nie je charita..Ja som cez nich pracovala a poviem uprimne bola som spokojná ....

Dátum: 11.10.2014

Vložil: charita?

Titulok: Re:Re:Re: agentura Weber

Vážená! Vy nepoznáte zákon????!!!!! Že žiadna personálna agentúra NESMIE vyberať od opatrovateľky žiadne poplatky?! Ani skryté?! Čo to tu trepete o charite?! Všetky poplatky si máte uplatniť u rodiny, do ktorej op. dávate.Dobre to viete, ale idete tu trieskať také hlúposti, že agentúra nie je charita. Hanbite sa.

Vložil: aaa

Titulok: Re:Re: agentura Weber

Tak prečo si platila. Mala si odísť terez sa nesťažuj.

Dátum: 05.11.2014

Vložil: huba

Titulok: Re:Re:Re: agentura Weber

zavri papuľu ty agentúrska zdieračka

Dátum: 07.12.2014

Vložil: aaa

Titulok: Re:Re:Re:Re: agentura Weber

Ženy s vami sranda . vy si tu tak zlosť vybíjate.

Dátum: 16.10.2014

Vložil: Anna

Titulok: Re: agentura Weber

Ja poznám robila som cez nich,nebola som spokojná čo sa týka mňa,poznám viaceré opatrovateľky,čo neboli spokojné a odišli,cestuje sa s ich šoférmi a berú len po ceste Žilina,Považská Bystrica,Bratislava,kto býva ďalej sa musí dostať na miesto,ktoré majú stanovené,po dohode s rodinou je možná aj preprava iným dovozcom,čo ag nevyhovuje,ale tolerujú ,odvody sa preplácajú do výšky asi 210€,v prípade,že niečo potrebujete málokedy sú ochotní,iba ak by sa jednalo o zástup.

Dátum: 21.09.2014

Vložil: zdenka

Titulok: agentúra 24 stunden Pflege z Krupiny

Dobry den je niekto v Nemecku z agentury 24 stunden Pflege so sidlom v Krupine mate referencie.
Dakujem.

Dátum: 04.10.2014

Vložil: Jarmila

Titulok: Re:agentúra 24 stunden Pflege z Krupiny

Dobrý večer,ja som cez tuto agenturu z Krupiny a som spokojna 4tyri mesiace...doporučujem-

Dátum: 06.10.2014

Vložil: MACKA

Titulok: Re:Re:agentúra 24 stunden Pflege z Krupiny

P.JARMILA ,prosím vás,mohli by ste mi dat číslo na tú spomínanú ag.a kde poskytujú pracu?berú aj začiatičníčky? dakujem

Dátum: 19.10.2014

Vložil: gena

Titulok: Re:Re:Re:agentúra 24 stunden Pflege z Krupiny

nedaj sa nachytať, šak to si doporučuje sama vychcaná agentúra

Dátum: 19.09.2014

Vložil: Jeisa

Titulok: Solid Care a WerkPlanet

Dobrý deň,
je to niekto kto má skúsenosť s agentúrou Solid Care alebo WerkPlanet? Vopred ďakujem. :-)

Dátum: 19.09.2014

Vložil: Jeisa

Titulok: Re:Solid Care a WerkPlanet

Oprava - tu. :-))

Dátum: 14.11.2014

Vložil: jana

Titulok: Re:Solid Care a WerkPlanet

Ja mam skusenosti so Solid Care, nemozem na nich povedat ani zle slovo. A este mam skusenosti s Atenou.

Dátum: 18.09.2014

Vložil: jana022

Titulok: len zacinam

potrebujem poradit som zaciatocnicka aka agentura je najlepsia

Vložil: menkraft

Titulok: ?

Kto prac.cez agenturu Menkraft?Za ky cas vybavia pracu? maju svoju dopravu?prosiim je to suurne !

Dátum: 21.09.2014

Vložil: Katka

Titulok: Re:?

ja robím cez Menkraft Cestujem vlakom a šef mi pošle cestovný lístok na mail.

Dátum: 27.09.2014

Vložil: ahoj Katka

Titulok: Re:Re:?

Ahoj katka,prosim ta mohla by si mi nap.tvoj e-mail,mala by som viac otazok,zvazujem ist cez menkraft ..alebo i tu nap.v skratke,prosim,odvody platia ozaj v DE?Maju aj svoju dopravu,?Ak ano,pridu po op,aj ked je povedzme s vychodu..?Nakolko viem ze ag,je v Ruzomberku..Si snimi spokojna?dakujem..

Dátum: 05.10.2014

Vložil: Katka

Titulok: Re:Re:Re:?

Ja som bola cez menkraft teraz prvý krát. Plat je síce malý na 24h starostlivosť ale čo počúvam u iných agentúr je to ešte horšie. Mám Nemeckú poisťovňu a ošetria ma aj tu na Slovensku. Odvádzajú len minimálne odvody ako aj na Slovensku. Šéf je celkom v pohode ja som dostala peniaze len za pár dní. A teraz mesiac čakám na ďalšiu výplatu. Tak potom budem vedieť či dodržal čo sľúbil. Ak máte otázky môžte napísať na dolomitanka@azet.sk

Dátum: 06.10.2014

Vložil: fakt? hahaha

Titulok: Re:Re:?

a koľkože na tebe zarobí? Vieš? jáj bože, či ste naivné ženičky:)))

Dátum: 13.10.2014

Vložil: haha

Titulok: Re:Re:Re:?

aj ja sa muaim pripojiť,menkraft,,,krasne rozprava a je podvodnik a klamar.Mate cestovať a adresa kde mate cestovať nikde a zmluva žiadna.

Vložil: gabika

Titulok: slowiss

PROSIM VAS MILE ZIENKY,CHODI NIEKTO CEZ TU AG.SLOWISS O KTOREJ SA TU UZ PISALO? MATE O NEJ VIAC INFORMACII,BERIE AJ ZACIATOCNICKY?OZVITE SA MI NIEKTO ,MOZNO NIEKEDY POMOZEM JA VAM gaba@azet.sk

Vložil: aďuš

Titulok: Re:slowiss

písala som email ale vratil sa mi, adresa neexistuje.. a ano beru zaciatocnicky.. aby ste mali opatrovatelsky kurz a vedeli nemcinu.. :)

Záznamy: 91 - 125 zo 2385
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok