Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 05.07.2014

Vložil: renata

Titulok: Re:Re:praca

Kontakt LC p.Kovacs 0940/709 848

Dátum: 21.07.2014

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Re:praca

a skúšajú z nemčiny, naakej úrovni treba vediet ?
Dík

Dátum: 27.05.2014

Vložil: Katarína

Titulok: Ag. z východu sú najhoršie

Kočky,
najhorší a najprefíkanejší sú sprostredkovatelia práce z východu. Mám s nimi dlhoročné a mimoriadne zlé skúsenosti. Aj s agentúrami, aj so ženami, čo sa tvária ako agentúra, aj s prepravcami.

Dátum: 28.06.2014

Vložil: Ivka

Titulok: Re:Ag. z východu sú najhoršie

Mozem len suhlasit :)

Dátum: 25.05.2014

Vložil: maja

Titulok: praca s detmi

chcela by som opatrovat deti, v zahranici ak niekto by vedel o nejakej praci dajte vediet dik

Dátum: 21.06.2014

Vložil: janulka

Titulok: Re:praca s detmi

ahoj majik všimla som si tvoj príspevok ohľadne opatrovania deti, aj ja si hľadám prácu ako opatrovateľka , ale zatiaľ márne. Podarilo sa ti už niečo zohnať? Ak sa ti niečo podarilo zohnať ozveš sa mi, aspoň tip na dobrú agentúru cez ktorú si išla. posielam svoj meil: jankaKass@centrum.sk

Dátum: 24.05.2014

Vložil: janka

Titulok: Agentura VaV

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ponúkli mi jednu rodinu v Nemecku, ale najskôr chcú zaplatiť poplatok. Sú seriózni? Ďakujem.

Dátum: 26.05.2014

Vložil: Olga

Titulok: Re:Agentura VaV

Agentura nigdy nebere pryplatok do predu.Ked chcu tak uz niesu spravodlivi.Ja uz som robila u agenturach a nemaju pravo vypitat priplatok.Lebo vsetko im plati Rakuska alebo Nemecka socialka a platia im aj za cesty za vsetko.Su agentury ktore vam na slovensku neplatia obvody,len vtom vvstate ktorom robite.

Vložil: zažila som a stačilo

Titulok: Re:Re:Agentura VaV

Toto je jedna z najhorších agentúr. Klamú na svojej stránke o všetkom. Aby toho nebolo málo vyrobili si stránku, kde neskutočne ohlupujú, urážajú a nevkusne lákajú opatrovateľky. Majú toľko na rováši, že až a ešte sa aj tu idú o sebe pripomínať. Že vás nefackuje hanba !

Titulok: Re:Re:Re:Agentura VaV

Ďakujem za informáciu. Mrzí ma, že máte s touto agentúrou zlé skúsenosti. Radšej sa teda ešte pozriem aj na iné ponuky. Som v tomto úplne nová, tak preto sa pýtam skúsenejších, aby mi poradili. Netusím však, koho má podľa Vás fackovať hanba. Možno by ste si mala radšej najskôr poriadne prečítať príspevok, kým naň zareagujete.

Dátum: 26.05.2014

Vložil: Veronika

Ahoj Janka tak tiež si zhanám prácu ale tam je to podla mňa drahé, sú aj iné agentúry ktoré tak nespoplatňujú ako oni. Neviem je to len moj názor a nemám dobré s skúsenosti s touto agentúrou moja znama si tam robila rekvalifikačný kurz s tím že jej dajú aj prácu a nakoniec je nič nenašli,a financie sa je navrátili tak neviem.

Ahoj Veronika, mohla by si mi prosím poradiť nejaké lacnejšie alebo lepšie agentúry? Toto je moja prvá skúsenosť, tak nechcem, aby to hneď dopadlo zle. Ďakujem.

Dátum: 28.05.2014

Vložil: ria

Podvodníci prvej kategorie

Dátum: 31.05.2014

Vložil: ina

veru tak

Dátum: 28.05.2014

Vložil: Martina

Ahoj Janka, ja poznám tuto agentúru. Ped 8 rokmi mi našli prácu v Anglicka. Boli veľmi milí, príjemný a všetko mi vybavili. Ja som s touto agentúrou bola veľmi spokojná a odporúčam ju všetkým svojim zmámim a viem že aj moja dobrá kamarátka cez nich išla do Rakúska a bola tiež spokojná. Martina

Dátum: 17.06.2014

Vložil: jana

ic si robiť reklamu na seba na svoju stránku

Dátum: 20.06.2014

Vložil: juju

ja som tam tiez volala uz davnejsie chcely 100percentnu nemcinu a este aj peniaze a to nie malo urcite by som cez nich neisla

Dátum: 21.05.2014

Vložil: jaja

Titulok: Agentur Pomberger

Ahojte.Pozna niekto agenturu Pomberger?

Dátum: 20.05.2014

Vložil: Jovana

Titulok: p.E.Ščepková

Poprosím o úprimnú odpoveď.Aká je spolupráca s touto paňou? Robí vraj cez ag.Pflege mit Herz.Zdá sa mi,že platiť poplatok 2 krát do roka za sprostredkovanie práce vo Viedni,tzn.jeden plat,je priveľa.Nebola som ešte nikdy opatrovať klientov v zahraničí,a tak sa nechcem sklamať hneď na začiatku.Vraj mi nájde rak.ag.len jednu rodinu a potom si musím cez tú ag.hľadať sama ďalšiu rodinu.Čo je ne tom pravda?Nemčinu ovládam perfektne.Ďakujem za každú odpoveď

Dátum: 20.05.2014

Vložil: jovana

Titulok: odpovedám sama

Klikla som si popritom na eu pflege ,lebo bola jedna ešte medzi staršími otázkami iných žien odpoveď,že tam si nájdem prácu vraj bez agentúry.Je tam ZASE AGENTURA Sunset.To kto preboha tak balamutí ženy,čo chcú doslova z posledných síl zarobiť nejaké peniaze?

Dátum: 23.05.2014

Vložil: Maja

Titulok: Re:p.E.Ščepková

S touto pani mám veľmi nepríjemnú skúsenosť.Zavolala si ma na jazykovú skúšku začiatkom apríla,zaplatila som jej poplatok za skúšku+všimné a mohla som čakať na prácu.A ja som čakala,čakala a čakala.No nehlásila sa.Začiatkom júna som jej zavolala a ona sa veľmi arogantným sposobom vyhovárala.Vraj ja si ani neviem predstaviť aké má ona starosti,že teraz veľa pacientov zomrelo a ona musí umiestniť opatrovateľky,ktoré o prácu prišli a ako si to vobec dovoľujem ju rušiť v sobotu atď.Neskutočne som sa cítila podvedená a sklamaná,potrebovala som veľa času na to aby som sa spamatala.

Vložil: beja

Titulok: Re:Re:p.E.Ščepková

S p.Scepkpvou pracujem uz 6 rokov.Velmi som prekvapena tomu co citam.Ja som s nou spokojna,ked mi zomrela pacientka tak mi do tyzdna nasla novu rodinu,Vzdy mi vybavila alebo poradila. o co som ju poziadala.Ano,vie byt naladova a nema rada,ked jej volame vecer alebo cez vikend-chapem aj ona sa chce venovat svojej rodine.Plati sa jej podla nma dost-vlastne 10% z cisteho za kazdy den-vzdy po ukonceni turnusu.Vlastne nic dopredu,ale za to co si odrobila-zarobila.Hovorim za seba-ja som s nou spokojna.

Dátum: 31.05.2014

Vložil: hihi

Titulok: Re:Re:Re:p.E.Ščepková

sama so sebou,xixixi
ako inak xixixi

Dátum: 08.07.2014

Vložil: Jana

Titulok: Re:Re:p.E.Ščepková

VŠIMNÉ???????????????? Potom sa nečudujem

Dátum: 19.05.2014

Vložil: kata

Titulok: dobra rada

ahojte...pozna niekto pani Misenkovu zo Sabinova?viete mi odporucat,ci je to dobra volba ?:) Dakujem

Dátum: 02.06.2014

Vložil: people to people

Titulok: Re:dobra rada

dajte si snou pokoj,mne naslubovala hory doly,.ze tolko budem zarabat a tak..a nakoniec sa vobec neozvala..to iste ma aj moja kamoska..ona je proste nepricetna,mozno ani nevie komu co hovori..je uplne mimo..mam osobnu skusenost,.nikdy viac s takou mrchou dokopy.

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Martha

Titulok: agentúra Hilsverk

nikdy cez nich,3 veľmi zlé východniarke ženské!!!

Dátum: 05.06.2014

Vložil: :-)

Titulok: Re:agentúra Hilsverk

nie je pravda spolupráca s Hilswerk bola na dobrej úrovni a aj rodiny!

Dátum: 06.06.2014

Vložil: tiramisu

Titulok: Re:Re:agentúra Hilsverk

JA s nimi tiež nemám dobru skusenost, ta ich slovenska sprostredkovatelka a skusatelka ci to to je, je dost agorantna, neprijemna. Od jednej pani viem, ze su sice ochodne, ale skor na zaciatku ale nie vzdy a ked potrebovala nieco tak ju odpalkovali ze uz si ma vedet vybavit sama. Radsej neodporucam ako sa nechat ponizovat.

Dátum: 17.05.2014

Vložil: Eva

Titulok: práca

Poradte mi neaku agenturu so slabšou Nemčinou dakujem

Dátum: 14.05.2014

Vložil: bibijanka

Titulok: hladam pracu

dobry den,hladam neaku spolahlivu agenturu robim opatrovatelku na Slovensku chcela by som vyskusat v Rakusku kurz mám prax tiež a Nemecky jazyk zaciatocnik dakujem

Dátum: 10.05.2014

Vložil: opatrovatelka z trencina

Titulok: ag.petrova

je to dobra ag?pocula som ze malo platia?kto vie nieco,nech napise.

Dátum: 07.05.2014

Vložil: ag.Pflege mit Herz

Titulok: Jana

Prosim vas ma niekto skusenosti s touto ag. p.Ščepkova dohadzuje ludi prosim napiste vopred Dakujem

Dátum: 16.05.2014

Vložil: Mata

Titulok: Re:Jana

Momentalsne s nou jednam,ale som v soku niečo sa mi nepozdava,tak aj rada by som vedela čo je zač..

Dátum: 07.05.2014

Titulok: tmt

Prave som sa zaregistrovala do ag.tmt neviete mi povedat ci sa robi pohovor cez telefon alebo treba tam ist.

Záznamy: 91 - 125 zo 2185
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Partneri: eBooM.sk - Internetový obchod   DOBRÝ ANJEL - Nezisková organizácia