Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 04.08.2014

Vložil: Ivi_nka

Titulok: agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

dievčatá,nepoznáte niekto túto agentúru,rada by som ju vyskúšala,ale žiadne referencie nemám na nich!srdečná vďaka

Dátum: 11.08.2014

Vložil: DIDI

Titulok: Re:agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

Táto agenturaje najväčia zdieračska AGENTURA na slov.aj v rakusku.Pani Engel je zo slovenska a jej manžel z rakuska. Prácu da ale z každej výplaty jej musite odovzdať 8% ale to nieje všetko keď nastupite do rodiny za tri dni vám pošle upozornenie že k tým 8% si ešte prirata SLOV.DPH. Takže to vychádza 10% z každej ťažko zarobenej výplaty,plus ešte musite aj jej sekretárke poslať 15 Eur ani neviem za čo. Je to super agentura ,hlavne pre nás hlupe opatrovatelky ktore sa daju novodobo vykorisťovať.Agentury len tak ďalej aj na Vás ráz príde a ani neviete ako to bude skoro už na tom pracuje skupina poverených ľudí z Rakuskeho Wirsaft kammer

Dátum: 20.08.2014

Vložil: flatliner

Titulok: Re:Re:agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

Mali by sa premenovať na GUT TEUFEL :-)))))))))))))

Dátum: 01.08.2014

Vložil: Anna

Titulok: eu-pflege.com

Ahojte žienky, má niektorá z Vás skúsenosti so stránkou www.eu-pflege.com, kde po zaplatení poplatku, máte možnosť si prečítať inzeráty a sami reagovať bez agentúry na danú rodinu??
Ja som si to preplatila, posielala, A ŽIADNA RODINA, mi neodpísala spätne aspoň to, že miesto je obsadené ! Takže neviem, či nie sú inzeráty fiktívne?? Ak si niektorá z Vás našla takto rodinu, tak mi prosím napíšte svoju skúsenosť, a tiež či ste spokojné. Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď. Anna

Dátum: 05.08.2014

Vložil: Roman

Titulok: Re:eu-pflege.com

áno aj ja som uhradil príspevok, ale žiadna odpoveď alebo negatívna formou e-mailu.
cez eu-pflege.com už viacej nič neriešim!!!

Dátum: 06.08.2014

Vložil: Anna

Titulok: Re:Re:eu-pflege.com

Ďakujem pán Roman za Vašu reakciu, som si sama myslela aká som blbá alebo mám málo skúsenosti, že sa mi nikto spätne neozval. Vedeli by ste mi poradiť serióznu ag. do Rakúska? Veľmi pekne ďakujem. Anna

Dátum: 08.08.2014

Vložil: Roman

Titulok: Re:Re:Re:eu-pflege.com

žiaľ - SERIÓZNU agentúru sprostredkujúcu prácu v Rakúsku, som nenašiel. všade pýtajú majland poplatky, že momentálne už aj ja vybavujem prácu v Nemecku.

Dátum: 31.07.2014

Vložil: Deutschland

Titulok: Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

Ak by som mohla vychváliť agenturu,TAK patri medzi najlepšie a volá sa agentura Menkraft.Nemecka agentura. Na urovni.SOM velmi spokojna.
Aj s rodinou,aj s cestovanim(lôžkové vozne).No proste so všetkým.::D

Vložil: Anka

Titulok: Re:Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

Agenturu Menkraft odporučam !! :))) Pan je slovák žijúci v nemecku vo Wunsiedel ma krasnu velku kancelariu pracuje osobne sam s nemcami-rodinami . Poplatky žiadne! Rodinu sa snazi zabezpecit,kazdemu vyhoviet , potrpí si na kvalitu ! O-kurz asi,ja mam.Nemecka zmluva a poistenie :))) . Plat podla stavu pacienta od 1 do 3,.. pflegestufe zdravotnej zataze pacienta . Plat pri najnizsej zatazi je 1025 eur :))) cisteho, pri strednej 1200eur :)) cisteho a tu najtazsiu zataz 1400eur :)).Ked je aj dedko,alebo babka navyse,ze su dvaja tak 100 eur na mesiac k tomu..Turnusy mesiac a viac - po dohode so vsetkými-rodina a sef a vy. Cesta objednana vopred IC vlak - lôzko :)). Plat 5-8 v mesiaci uz na ucte :)),cely Bayern . Odporucam.Anka , BB.

Dátum: 14.08.2014

Vložil: Anka

Titulok: Re:Re:Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

OK dakujem za radu a ked si napr. v Nemecku 3 mesiace potom kolko si doma a ci si platis za ten cas co si na slovensku aj zdravotku alebo Ti plati ta z nemecka,dakujem za odpoved
Veronika

Vložil: Anonym

Titulok: ANO????????

Tak ako agentura???uz si si nasla aj obete????myslis si ze nikto na to nepride ze si sama robis REKLAMU?????????????????? nechapem preco si kazda tzv.agentura mysli ze opatrovatelia su tak naivny a hlupy a nepoznaju podvodnikov a nenazrancov????????????čoooooooo?????

Dátum: 20.08.2014

Vložil: anke

Titulok: Re:Re:Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

prosim ta mam to chapat tak ze pioistena si v DE?

Vložil: podvodníci Menkraft

Titulok: Re:Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

len si zabudla napísať, že tá žobračenka je na mesiac a ide tebe na účet, ty podvoníčka

Dátum: 30.07.2014

Vložil: janka

Titulok: tmt prešov

ma niekto skusenosti s nou

Dátum: 23.07.2014

Vložil: dada

Titulok: agent.

znate pani Mazancovu je to dobra agent.?

Dátum: 15.08.2014

Vložil: katka

Titulok: Re:agent.

Je to podvodníčka pozor

Vložil: Magda

Titulok: praca

Poznate pani Zajacova ma agenturu, mate na nu kontakt? Ďakujem

Vložil: Makam makam

Titulok: VIP Pflege

Prosim ak pozna niekto tuto agent. napiste nieco o nej zo skusenosti....dik

Dátum: 19.08.2014

Vložil: zlá

Titulok: Re:VIP Pflege

mám s nimi zlé skúsenosti

Dátum: 22.07.2014

Vložil: LOLA

Titulok: A.B.O AGENTURA

A.B.O AGENTUROU Z TREBIšOVA MA NIEKTO SKUSENOSTI?

Dátum: 29.07.2014

Vložil: Janoš

Titulok: Re:A.B.O AGENTURA

Ja snou osobne nemam ale hľadam dvoverihodnu hoc človek aj zaplati len naj ma istu robotu možeš sa mi ozvať ak niečo najdeš tu maš moj tel.0918418273

Dátum: 31.07.2014

Vložil: MONICA

Titulok: Re:Re:A.B.O AGENTURA

Ak možem odporučiť agenturu www.MENKRAFT.de
Na telefone slovensky hovoriaci pán.

Vložil: Alena Mattova

Titulok: Re:Re:Re:A.B.O AGENTURA

Dobry den, som už rok opatrovatelka v rakusku. Niesom však spokojna so svojou agenturou. Hladam si pracu. Som pokročila v nemčine. Mam priatelsky pristup k pacientom a rada pomaham.Prosim Vas dajte mi info o vas a o vašich ponukach. Moj email je vikipavla@gmail.com

Vložil: rada

Titulok: Re:Re:Re:Re:A.B.O AGENTURA

nenaleťte žiadnej agentúre, jedna horšia ako druhá a ked čítam, že v Rak. či Nem. je slovensky hovoriaci človek, je to čistý podvod na opatrovatelky.

Dátum: 21.07.2014

Vložil: Martuš

Titulok: opatrovanie v Rakúsku,Švajčiarsku,Nemecku

Ahojte, vedel by mi niekto pomoct bez agentúry nájst rodinu samozrejme za poplatok. Mám slovenskú živnost ktorá platí v Nemecku, beriem aj dlhšie turnusy.
Vie niekto poradit dobrú českú agentúru pre opatrovatelky?

Vďaka

Dátum: 19.07.2014

Vložil: Renata

Titulok: Hilfswerk

Ma niekto skusenosti s Hilfswerkom?

Dátum: 19.07.2014

Vložil: Denisa

Titulok: AG Weber

Ma niekto skusenosti s touto agenturou ? Sidlo maju v Bytci

Vložil: Tina MT

Titulok: Re:AG Weber

Mala by to byt znamych agentura, takze nepocula som nieco zle na nich,,,

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Maja

Titulok: Alena Martinková

Ahojte,máte skúsenosti s p. Martinkovou,ponuka inzerát pre opatrovatelky do Rakuska a Nemecka čo je to vlastne za osobu?

Dátum: 10.07.2014

Vložil: Lucia

Titulok: Prosim kto pozna Altenbetreuungshilfe.at. Herbert Biringe

Dobry den mozete mi pomoct , kto pozna altenbetreuungshilfe.at. a pan Herbert Biringer ?
Dakujem velmi pekne.

Lucia

Vložil: renata

Titulok: zoznam serioznych agentúr

Kde nájdem zoznam serioznych agentúr? Dakujem.

Dátum: 06.08.2014

Vložil: ajka

Titulok: Re:zoznam serioznych agentúr

Nurse Care MIchalovce - ale vyzaduju dobru nemcinu a potrebuju len zdravotne sestry

Dátum: 09.07.2014

Vložil: blanka

Titulok: Slowiss

-ja mám dobrú skúsenosť s touto ag. asi zatial najlepšia, ktorú poznám..ale je to moja skúsenosť..skúste...sú aj na FB poproste o priateľs

Vložil: Gabi

Titulok: Re:Slowiss

Aspoň netáraj a nerob si tu aj tak zbytočnú reklamu. Radšej mi vráťte, čo ste mi všetko podvodom vzali. Nikdy viac s vami nechcem mať nič spoločné. Ste tam všetci podvodníci

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Erika

Titulok: Re:Re:Slowiss

Neda sa mi nereagovat, nenapisala ste dovod preco ste to tu tak napisala

Záznamy: 91 - 125 zo 2275
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok