Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 13.07.2014

Vložil: lidfa

Titulok: Re:Re:Re:Alses

tebe nestačí info, že je to neseriozna agentura? Mne úplne

Dátum: 09.07.2014

Vložil: Katka

Titulok: Re:Alses

Dobrá agentúra, asi najlepšia na Slovensku.

Dátum: 10.07.2014

Vložil: Gabi

Titulok: Re:Re:Alses

no to určite :( nikdy viac s vami, ste podvodníci a chováte sa tam k opatrovateľke milo len dovtedy, kým od nej nevylákate peniaze a potom dovidopo

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Erika

Titulok: Re:Re:Re:Alses

Vy prosim Vas kazdu agenturu takto ociernujete? Vas kazdy okradol?

Vložil: zuza

Titulok: Re:Re:Re:Re:Alses

Tá agentúra je neseriozna. Klame na diagnozach a hlavne na peniazoch. Opatrovatelka je pre nich zaujimava dovtedy,kým jej nevyplatí vysoké a ešte naviac neoprávnené poplatky. Potom sa na ňu úplne vykašle. Asi má málo opatrovateliek, ked jej tu robia reklamu. Ani sa nečudujem. Stačí cez ňu ísť raz a všetci pochopia, čo je to zač.

Dátum: 09.07.2014

Vložil: gabika

Titulok: Re:Alses

potrebujete pracu? ozvite sa mi ihned 00421902739450 cakam

Vložil: zuza

Titulok: Re:Re:Alses

lákaš? Tebe urobí dobre a sebe poškodí

Dátum: 01.07.2014

Vložil: majka

Titulok: praca ce Slowiss

Prosím kto pracuje cez agentúru Slowis neviem či sa pracuje na živnosť alebo na prac.zmluvu a či ste spokojný s jej spoluprácou.Budem vďačná za každú informáciu

Vložil: Maruška

Titulok: Slowiss

Na opatrovatelky.com sa o ag. píše, niekto ju chváli, iný zase haní, že platia veľmi málo ca. 2100 CHF brutto, pracuje sa vraj na ŽL.

Vložil: zlá stránka,čo patrí agentúre

Titulok: Re:Slowiss

Uvedená stránka patrí ag. VaV Prešov, píšu tam jej pracovníčky a zaháňajú si aj tak zlú konkurenciu. Celá ag. VaV Prešov,ako aj jej stránka opatrovatelky.com je jeden veľký podvod na opatrovateľky.

Vložil: Maruška

Titulok: Švajčiarsko, Taliansko - na - HPP - nie na živnosť.

Dobry den,
neviete niektorá z Vas poradit ktore agentury zo Slovenska alebo z Ciech zamestnaju opatrovatelky vo Svajciarsku alebo v Taliansku na HPP tam v danej krajine, nie na slovensky HPP.Poznam ag. Grant a manzelov Kincekovi, ale o tych nemam dobry nozor tak ak viete o inych kto berie na HPP a vo Svajciarsku / Lichtensteinsku popr. v Taliansku zamestna na HPP a tam aj nahlasia na vsetky odvody dajte vediet. Pomozete nielen mne, ale aj inym opatrovatelkam, dakujem, Maruska.

Dátum: 30.06.2014

Vložil: Jojo

Titulok: opatrovatel v rakusku

Ahojte, potrebujem poradiť nejakú férovú a spoľahlivú agentúru, ktorá berie mužov. Hľadám a registrujem sa do rôznych agentúr, no väčšina odpovedá, že mužov neberie. A ak už na nejakú natrafím, čakám už viac ako pol roka. Budem vďačný za akýkoľvek kontakt.

Vložil: zuzana

Titulok: Re:opatrovatel v rakusku

Jojo skuste TMT Prešov beru aj mužov a aj potrebuju

Vložil: peťa

Titulok: Re:Re:opatrovatel v rakusku

už len napíš, ako málo platíte a ako veľa od opatrovateľov inkasujete

Dátum: 21.07.2014

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Re:opatrovatel v rakusku

Chcela by som vediet TMT v Prešove na akej úrovni treba vediet nemčinu

Dátum: 28.06.2014

Vložil: Jutka

Titulok: Re:Agentura Rima Job Rim Sobota

Ma niekto skusenosti s touto agenturou???? Dakujem

Dátum: 05.07.2014

Vložil: renata

Titulok: Re:Re:Agentura Rima Job Rim Sobota

tiez su na stranke neserioznych agentur,inak ich nepoznam

Dátum: 27.06.2014

Vložil: maratina

Titulok: agentura ATENA

dobry den chcela by som sa opytat ci ma niekto nejake skusenosti s agenturou atena,bola by som vam vdacna za akukolvek informaciu,dakujem

Vložil: katka

Titulok: Re:agentura ATENA

Bola som cez nich v Nemecku. O pacientovi mi nepovedali pravdu.Ani to, že na mojom mieste som za rok bola už deviata. Od rodiny vzali 1700/mesiac a mne vyplatili almužnu cez účet.Ešte aj za cestu 200 eur mi stiahli, aj ked rodina cestovné už raz zaplatila agentúre. Tvrdia, že ked ideš do Nemecka - poplatky neplatíš žiadne.Ale cez účet si navyrábali poplatky,ktoré mi samozrejme stiahli.Tak si urob obraz sama, čo je to za "firmu".

Vložil: julia

Titulok: Re:Re:agentura ATENA

Dobry den,
mne stale volaju,cize Atena tradsej nie?

Dátum: 02.07.2014

Vložil: timea

Titulok: Re:Re:Re:agentura ATENA

Kamarátka ma tiež od tejto firmy odhovorila, tiež bola v Nemecku - postrhávali jej poplatky z účtu - nevyplatili jej ani len polovicu z toho čo jej sľúbili /prvýkrát tam bola na 8 týždňov a to čo dostala na účet za prakticky dva mesiace bolo úbohé/ Samozrejme zmenila agentúru a teraz je všetko ok.

Aj mne stály vyvolávali ked som vycestovala do BB sa na mna vys.......i, klamú dali mi vybavit všetky doklady a nič z práce,hoci nemčinu ovládam pracujem v nemecku Nikdy s Aténou, sú klamári.

Titulok: Re:agentura ATENA

Atena visi na zozname neserioznych agentur,myslim z dovodu,ze platia menej,nez slubia.Co sa tyka prace,ak suhlasis s ich podmienkami,a uspokojis sa s nizkym platom,pri nich nezostanes nikdy bez prace,a vyplatia ta.Z toho hladiska ich povazujem za serioznu agenturu,hoci osobne skusenosti s nimi nemam.Telefonicky som s nimi uz jednala,da sa.Zalezi od toho,kto ake ma narocnosti

Dátum: 06.07.2014

Vložil: Renata

Titulok: Re:Re:agentura ATENA

Ahoj, chystám se s Atenou vyjet do Rakouska a teď jak tady čtu různé příspěvky, jsem na vážkách....

Vložil: Alena

Toto je HROZNÁ agentúra, nasľubujú a potom ťa každú chviľu menia? aby na tvoje miesto zobrali iného, ktorý im dá poplatok a ty čakaš aj 3 mesiace na novú ponuku

Vložil: jela

Titulok: Re:Re:Re:Re:agentura ATENA

a presne toto robia všetky vydrbané slovenské ag. a ich nasadené vykoristovatelky v Rak. aj Nemecku. Od Slovákov, čo vám ponúkajú robotu ruky preč

Nie je to dobrá agentúra, nechod, nájdi si inú , ked nemecky vieš nie je problém. Klamú, sú ovela lepšie agentúry s lepším zárobkom.

Dátum: 23.06.2014

Vložil: milka

Titulok: prosba

pracujete niekto cez agenturu TMT partners dakujem

Dátum: 25.06.2014

Vložil: tinka

Titulok: Re:prosba

Pozna niekto ag.VIP pflege?

Vložil: poznám obidve

Titulok: Re:Re:prosba

Obe spomínané agentúry sú povodne jedna, ktoré sa po pokutách radšej rozdelili a teraz ožobračujú opatrovateľky každá zvlášť. Stále naťahujú ruky na neoprávnené poplatky a stále nútia vlastnú prepravu. Na Slovensku je to tak. Aj ked si povyrábali na osobné kšefty vysunuté pracoviská v Rakúsku či Nemecku. A opatrovateľka ich všetkých musí uživiť.

Vložil: Ivka

Titulok: Re:Re:Re:prosba

Ano, su mile, kym im nevyplatite odmenu a potom s vami kludne ukoncia zmluvu, ked sa vam nieco nepaci...

Dátum: 19.06.2014

Vložil: Ivana

Titulok: Adamcova

poznáte p. Adamcovu? ma agenturu v Rakusku

Titulok: Re:Adamcova

V zozname neserioznych som ju nevidela,mozes skusit

Vložil: zoznam

Titulok: Re:Re:Adamcova

Ahoj. No nemohla si ju vidieť, tá robí na čierno

Dátum: 17.06.2014

Vložil: Gabi

Titulok: nová rodina v AT

Zomrel mi pacient. Je vôbec agentúra, čo naozaj neberie žiadne poplatky? Dakujem.

Záznamy: 91 - 125 zo 2244
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok