Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 23.07.2014

Vložil: TINA MT

Titulok: Re:Re:zoznam serioznych agentúr

Nieco take som pocula aj ja

Dátum: 29.07.2014

Vložil: Alena

Titulok: Re:Re:zoznam serioznych agentúr

vyhni sa jej,horšiu agentúru nepoznám!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 01.08.2014

Vložil: katarina

Titulok: Re:Re:Re:zoznam serioznych agentúr

možem to žial potvdit,tiež som bola cez ATENU,a nepoznam horšiu,..

Dátum: 19.08.2014

Vložil: atena

Titulok: Re:Re:Re:Re:zoznam serioznych agentúr

Atena je zlá ag. Ale potom sú už len ešte horšie.

Dátum: 06.08.2014

Vložil: ajka

Titulok: Re:zoznam serioznych agentúr

Nurse Care MIchalovce - ale vyzaduju dobru nemcinu a potrebuju len zdravotne sestry

Dátum: 09.07.2014

Vložil: blanka

Titulok: Slowiss

-ja mám dobrú skúsenosť s touto ag. asi zatial najlepšia, ktorú poznám..ale je to moja skúsenosť..skúste...sú aj na FB poproste o priateľs

Dátum: 10.07.2014

Vložil: Gabi

Titulok: Re:Slowiss

Aspoň netáraj a nerob si tu aj tak zbytočnú reklamu. Radšej mi vráťte, čo ste mi všetko podvodom vzali. Nikdy viac s vami nechcem mať nič spoločné. Ste tam všetci podvodníci

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Erika

Titulok: Re:Re:Slowiss

Neda sa mi nereagovat, nenapisala ste dovod preco ste to tu tak napisala

Dátum: 13.07.2014

Vložil: Erike ag.

Titulok: Re:Re:Re:Slowiss

Ja tiež agentúram nepomáham a slovenským už vôbec nie...

Vložil: gabika

Titulok: rodina v nemecku

potrebujeme surne opatrovatelku do nemecka zaujemci ozvite sa na cislo 00421902739450

Vložil: Janka

Titulok: Re:rodina v nemecku

a preco zla agentura? ja som chcela cez nich ist von. co sa vam u nich zle stalo?

Dátum: 19.07.2014

Vložil: MONIKA SZTOJKOVA

Titulok: Re:rodina v nemecku

PEKNY DEN MILO RADA BY SOM PRACOVALA U VAS AKO OPATROVATELKA KONT.0910336433

Vložil: eva

Titulok: surna praca

kto chce pacovat v nemecku hned ozvi sa na 00421902739450
prosim ihned potrebujem opatrovatelku

Dátum: 08.07.2014

Vložil: Renata

Titulok: Ag. Best care a Consaltio

máte někdo zkušenosti s těmito slovenskými agenturami?

Dátum: 12.07.2014

Vložil: Majka

Titulok: Re:Ag. Best care a Consaltio

Su to zle ag.,malo platia.Najdi si Atenu,ta je dobra.

Dátum: 12.07.2014

Vložil: zora

Titulok: Re:Re:Ag. Best care a Consaltio

Co vam práši majka,ved atena je najhoršia ag. na svete,prepana tu sa o nej píše asi rok a vy tu napíšete taku kravinu,prečo?

Vložil: ajsa

Titulok: Re:Re:Re:Ag. Best care a Consaltio

No tak Ag.Best care a Consaltio je horšia ako Atena. A to Atena je zlá agentúra.

Dátum: 21.07.2014

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Re:Ag. Best care a Consaltio

na ag. Atena je vela sřažností sú klamári,dotianu ta na pohovor sypú otázky čo čítajú a nestačíš ani vnímat,pritom je celkom od vecí, máš zobrat všetky doklady ktoré potrebuješ k vycestovaniu a hociako vieš nemecky neuspeješ a len zbytočne zaplatíš penaze za doklady aj za cestu. Lákajú ženy ale prácu nemajú. Osobne so mnou to spravili a pritom robím v Nemecku a dobre viem jazyk,ved žijem medzi nimi. Konkrétne to nolo v BB,nakoniec mi povdaliaby som skúsila v inej agentúre. A počula som aj to že bud meškajú alebo nevyplatia ženy. Skús, uvidíš.

Dátum: 31.07.2014

Vložil: MONICA

Titulok: Re:Ag. Best care a Consaltio

Ak možem pomocť,tak www.menkraft.de.
Vynikajuca agentura.NA urovni.

Dátum: 05.07.2014

Vložil: emka

Titulok: praca

pekny den agentura AT-personalistika Vranov nad Toplou aka je poradi my niekto

Vložil: aja

Titulok: Re:praca

zlá

Dátum: 02.07.2014

Vložil: Ivana

Titulok: Alses

Poznáte niekto agentúru Alses Svidník? Dakujem

Dátum: 05.07.2014

Vložil: RENATA

Titulok: Re:Alses

NASLA SOM JU NA STRANKE NESERIOZNYCH AGENTUR

Dátum: 07.07.2014

Vložil: Tímea

Titulok: Re:Re:Alses

má niekto s ňou i nejakú osobnú skúsenosť, dnes mi majú posielať pracovnú zmluvu... nerada by som sa dala oklamať.

Vložil: lidfa

Titulok: Re:Re:Re:Alses

tebe nestačí info, že je to neseriozna agentura? Mne úplne

Vložil: Katka

Dobrá agentúra, asi najlepšia na Slovensku.

Vložil: Gabi

no to určite :( nikdy viac s vami, ste podvodníci a chováte sa tam k opatrovateľke milo len dovtedy, kým od nej nevylákate peniaze a potom dovidopo

Vložil: Erika

Titulok: Re:Re:Re:Alses

Vy prosim Vas kazdu agenturu takto ociernujete? Vas kazdy okradol?

Vložil: zuza

Titulok: Re:Re:Re:Re:Alses

Tá agentúra je neseriozna. Klame na diagnozach a hlavne na peniazoch. Opatrovatelka je pre nich zaujimava dovtedy,kým jej nevyplatí vysoké a ešte naviac neoprávnené poplatky. Potom sa na ňu úplne vykašle. Asi má málo opatrovateliek, ked jej tu robia reklamu. Ani sa nečudujem. Stačí cez ňu ísť raz a všetci pochopia, čo je to zač.

Vložil: gabika

potrebujete pracu? ozvite sa mi ihned 00421902739450 cakam

Vložil: zuza

lákaš? Tebe urobí dobre a sebe poškodí

Dátum: 01.07.2014

Vložil: majka

Titulok: praca ce Slowiss

Prosím kto pracuje cez agentúru Slowis neviem či sa pracuje na živnosť alebo na prac.zmluvu a či ste spokojný s jej spoluprácou.Budem vďačná za každú informáciu

Vložil: Maruška

Titulok: Slowiss

Na opatrovatelky.com sa o ag. píše, niekto ju chváli, iný zase haní, že platia veľmi málo ca. 2100 CHF brutto, pracuje sa vraj na ŽL.

Vložil: zlá stránka,čo patrí agentúre

Titulok: Re:Slowiss

Uvedená stránka patrí ag. VaV Prešov, píšu tam jej pracovníčky a zaháňajú si aj tak zlú konkurenciu. Celá ag. VaV Prešov,ako aj jej stránka opatrovatelky.com je jeden veľký podvod na opatrovateľky.

Vložil: Maruška

Titulok: Švajčiarsko, Taliansko - na - HPP - nie na živnosť.

Dobry den,
neviete niektorá z Vas poradit ktore agentury zo Slovenska alebo z Ciech zamestnaju opatrovatelky vo Svajciarsku alebo v Taliansku na HPP tam v danej krajine, nie na slovensky HPP.Poznam ag. Grant a manzelov Kincekovi, ale o tych nemam dobry nozor tak ak viete o inych kto berie na HPP a vo Svajciarsku / Lichtensteinsku popr. v Taliansku zamestna na HPP a tam aj nahlasia na vsetky odvody dajte vediet. Pomozete nielen mne, ale aj inym opatrovatelkam, dakujem, Maruska.

Záznamy: 91 - 125 zo 2270
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok