Na zverejnenie príspevkov typu "Hľadám prácu" využite sekciu Hľadám prácu, odtiaľto budú vymazané !

Nový príspevok pridáte cez formulár na spodku stránky. Odpovedať využite iba keď na nejaký príspevok reagujete.

POZOR !

Aby ste nestrácali čas písaním príspevku, upozorňujeme Vás, že všetky príspevky porušujúce pravidlá budú okamžite odstránené. Medzi príspevky porušujúce pravidlá odteraz patria aj tie, ktoré patria medzi takéto:

"Perfektná agentúra, sú šikovní, odporúčam" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"To sú zdierači, výpalníci" - buďte konkrétni, všeobecné výrazy budú zmazané
"Takto to vyzerá, keď príspevok píše agentúra" - nehodnoťte iných, pokiaľ nemáte dôkaz
"Mojá milá, ty si agentúra, nevychvaľuj sa už toľko" - príspevok bez akejkoľvek informačnej hodnoty

"Poplatky za sprostredkovanie práce sa nesmú vyberať" - SPAM (je to tu denne)

Niektorí sa za seba a všetky doterajšie príspevky môžete doslova hanbiť. Táto stránka má pomáhať, keď to nemienite rešpektovať tak chodťe na iné weby. Pokiaľ sa budú vulgárnosti a iné nevhodné príspevky opakovať, budeme Vám banovať IP adresy a následne Vám nebude umožnení prístup na náš web. Ďakujeme za pochopenie.

Sprostredkovateľské agentúry

Dátum: 21.09.2014

Vložil: kkk

Titulok: Re:TMT agentura

zlá, zlá, zlá

Dátum: 17.08.2014

Vložil: dada

Titulok: vip

ahojte, chcela by som vediet nieco o agenture VIP PFLEGE, mate niekto skusenost?

Dátum: 11.08.2014

Vložil: Roman

Titulok: Pani Kuciaková nekonkretizuje mzdu- ale prácu ponúka, no lákavé

Vyžaduje v jednej ponuke pre prácu opatrovateľa v Rakúsku ešte aj anglicky ovládať a náročné požiadavky, no mzdu nekonkretizuje, tak to svedčí o tej najserióznejšej ponuke...

Titulok: Pozor na Eleniukovú Silviu

sprostredkuje prácu ale z prvých dvoch turnusov platíte sprostred.poplatok- nie malý, a Vašu výplatu pošlú Rakúšania alebo Nemci JEJ na účet a ONA rozhodne kedy a koľko Vám pošle - tak len pre ňu pracujte milé opatrovateľky.

Vložil: dada

Titulok: Re:Pozor na Eleniukovú Silviu

Ja to pravda-----

Dátum: 16.08.2014

Vložil: maria

Titulok: Re:Pozor na Eleniukovú Silviu

ano aj ja som naletela uz by som bola som dva turnusy prvykrat som dostala vyplatu po 12 dnoch druhykrat po desiatych.vdaka buhu ozelela som 4OO euro a idem sukromne bez agentury

Vložil: zuzana22

Titulok: potrebujem surne

prosim napiste mi vase skusenosti s agenturou z Vranova n Toplou p Kuzmova

Dátum: 09.08.2014

Vložil: Katka

Titulok: agentúra

Ahojte poradí mi niekto serióznu agentúru alebo človeka čo vybavuje prácu? Okolie Žiliny ďakujem

Dátum: 21.08.2014

Vložil: Pre Katku

Titulok: Re:agentúra

Pocula som, ze v okoli Ziliny v Bytci je dobra AG vola sa AM Weber, vraj su dobri a spolahlivy, ja by som ju tiez rada vyskusala

Dátum: 01.09.2014

Titulok: Re:Re:agentúra

No ja som teraz cez menkraft a je to úbohé. 42e na deň a k pani vstávam 2-3x za noc

Dátum: 04.09.2014

Vložil: Jarmila

Titulok: Re:Re:Re:agentúra

Menkrat agentura-Vam neda dopredu vedieť za aky plat idete pracovať,že až na tvare miesta...pracujete a potom taketo šoky.Nedajte sa a rychlo utečte tak ako ja.

Dátum: 13.09.2014

Titulok: menkraft

No zatiaľ nemám inú lepšiu prácu...

Dátum: 08.08.2014

Titulok: Názor na komentár

tu je priestor na hodnotenie alebo informácie -aké najnovšie skúsenosti máme s agentúrami sprostredkujúcimi prácu a nie reklama na knihy a psychologická sonda do duše opatrovateľa pán Michal...

Dátum: 06.08.2014

Vložil: Michal

Titulok: Poznáte

Zdravičko, poznáte agenturu iDELTA ? bardejov, ponukaju pracu aj v CZ... no rád bi som prijal ich ponuku. ALE, už som sa raz opinkal a nechcem to znova zakusiť. Velmi pekne ďakujem za skore odpovede, totiž budúci tyždeň bi som mal vycestovat. Ďakujem Ďakujem Ďakujem Odporúčam knihu Don Miguel Ruiz 5ta dohoda.Zakaždým, keď sami seba súdime, zakaždým, keď sami seba zavrhneme, zas raz reagujeme emocionálne – a nie je to príjemná emócia! Ak sa nám naša emocionálna reakcia nepáči, nepotláčajme to, čo cítime, lebo sa to bude stále vracať, ale vyčistime lži, ktoré ju spôsobili

Dátum: 05.08.2014

Titulok: Pozor na Mgr.Dobálovú Dagmar zo St.Ľubovne!!!!!!!!!!!

Úžernícka podvodníčka Dobálová inzeruje aj na slovaci.at kde ponúka prácu opatrovateľkám a opatrovateľom, za dohodou o sprostredkovaní práce sa ukrýva mnohokrát podvod.Vyberie zálohu+ poplatok za asistenčné služby
potom keď vybaví prácu platíte jej z prvých dvoch výplat a ešte agentúre ktorej Vás prepošle ďalších pár stoviek eur....
väčšej úžerníckej podvodníčky na východnom Slovensku niet!!!!!!! krásne kvetnaté reči a predstieraná ochota sa jej vyplatia nakoľko oklamala už mnohých a ešte sa čuduje že opatrovateľky a opatrovatelia nadávajú?!
verím že sa jej to vráti s niekoľkonásobnými úrokmi- obohacovať sa na nešťastí druhých, ktorí sa snažia - nájsť si prácu.Hanba!!!!
Dobálová je hnus najväčšieho zrna a hanba východného Slovenska!!!!

Dátum: 10.08.2014

Vložil: k.o.

Titulok: Re:Pozor na Mgr.Dobálovú Dagmar zo St.Ľubovne!!!!!!!!!!!

Takých ako ona, čo robia hanbu Východnému Slovensku je viac. Opýtaj sa na Langovú a budeš vedieť, o čom píšem.

Dátum: 21.08.2014

Vložil: pre k.o.

Titulok: Re:Re:Pozor na Mgr.Dobálovú Dagmar zo St.Ľubovne!!!!!!!!!!!

Ja som pocula na p. Langovu len same dobre reci, je ochotna najst pracu a su s nou vraj opatrovatelky spokojne.

Dátum: 25.08.2014

Vložil: sid

Titulok: Re:Re:Re:Pozor na Mgr.Dobálovú Dagmar zo St.Ľubovne!!!!!!!!!!!

Langová Agnes? zo Starej Lubovne?
Tak to je len zdieračka. Tá si pýta aj na benzin do svojho tereňaka, z našich penazí si stihla kupit už aj byt v Rakusku, pýta si aj na telefony. A z každeho turnusu chce peniaze. U Langovej je známe, že síce robíš 14 dní, ale z toho si prvý a posledný den zhrabne pre seba. Veľká podvodníčka.
Nikdy viac.

Dátum: 20.08.2014

Vložil: Ružena

Titulok: Re:Pozor na Mgr.Dobálovú Dagmar zo St.Ľubovne!!!!!!!!!!!

Máš pravdu, jedna agentúra ma zo Svidníka pol roka balamutila a nakoniec som povedala, že dakujem, skončím, nepotrebujem ich.

Titulok: nurse care

Ahojte má niekto skúsenosti s agentúrou z Michaloviec Nurse Care?

Vložil: livia

Titulok: Re:nurse care

ano mam , su super ale velmi narocni na pracu , a dobru nemcinu a platie vcas peniaze, a dobre peniaze , Odporucam. Sefka Mgr.Adriana Feher Dubrovska je mila, ustretova, a vzdy na linke. Maju ale len atzke stavy pacientov.

Titulok: Re:Re:nurse care

No mne povedala, že si musím vybaviť slovenskú živnosť tak neviem. A cestu kto hradí? A ako vyplácajú peniaze na účet alebo do ruky? A poplatok za sprostredkovanie je koľko?

Dátum: 27.08.2014

Titulok: Re::nurse care

Na ucet peniaze do 7.dna nasledujuceho mesiaca, cestovne a ubytovanie hradi agentura, plat 90,00 eur + 15,00 eur na den diety.Peniaze na ucet.ja som bez poplatku lebo pracujem u nich uz 5 rokov., vtedy nebol poplatok ziaden teraz ako to je neviem s poplatkom. maju tazke stavy - tracheostomiou, leziacich pacientov.

Dátum: 09.08.2014

Vložil: veronka63

Titulok: Re:Re:nurse care

mám šancu aj s rozšírenými základmi nemčiny? (rozumiem veľa ale odpovedám len jednoduchými vetami a veĺa krát v neurčitku), ale mám dobrú prax- odrobených vyše 20 rokov na ARO.

Dátum: 27.08.2014

Titulok: Re:Re:Re:nurse care

treba skusit, fakt neviem je atm pohovor, ale su mili a da sa dohodnut zavadzat ta urcite nebudu :)

Dátum: 19.08.2014

Vložil: tup

Titulok: Re:nurse care

agentúrska samochvála smrdí

Dátum: 04.08.2014

Vložil: Ivi_nka

Titulok: agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

dievčatá,nepoznáte niekto túto agentúru,rada by som ju vyskúšala,ale žiadne referencie nemám na nich!srdečná vďaka

Vložil: DIDI

Titulok: Re:agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

Táto agenturaje najväčia zdieračska AGENTURA na slov.aj v rakusku.Pani Engel je zo slovenska a jej manžel z rakuska. Prácu da ale z každej výplaty jej musite odovzdať 8% ale to nieje všetko keď nastupite do rodiny za tri dni vám pošle upozornenie že k tým 8% si ešte prirata SLOV.DPH. Takže to vychádza 10% z každej ťažko zarobenej výplaty,plus ešte musite aj jej sekretárke poslať 15 Eur ani neviem za čo. Je to super agentura ,hlavne pre nás hlupe opatrovatelky ktore sa daju novodobo vykorisťovať.Agentury len tak ďalej aj na Vás ráz príde a ani neviete ako to bude skoro už na tom pracuje skupina poverených ľudí z Rakuskeho Wirsaft kammer

Dátum: 20.08.2014

Vložil: flatliner

Titulok: Re:Re:agentúra Guter Engel z Bruck a.d.Leitha

Mali by sa premenovať na GUT TEUFEL :-)))))))))))))

Dátum: 01.08.2014

Vložil: Anna

Titulok: eu-pflege.com

Ahojte žienky, má niektorá z Vás skúsenosti so stránkou www.eu-pflege.com, kde po zaplatení poplatku, máte možnosť si prečítať inzeráty a sami reagovať bez agentúry na danú rodinu??
Ja som si to preplatila, posielala, A ŽIADNA RODINA, mi neodpísala spätne aspoň to, že miesto je obsadené ! Takže neviem, či nie sú inzeráty fiktívne?? Ak si niektorá z Vás našla takto rodinu, tak mi prosím napíšte svoju skúsenosť, a tiež či ste spokojné. Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď. Anna

Titulok: Re:eu-pflege.com

áno aj ja som uhradil príspevok, ale žiadna odpoveď alebo negatívna formou e-mailu.
cez eu-pflege.com už viacej nič neriešim!!!

Vložil: Anna

Titulok: Re:Re:eu-pflege.com

Ďakujem pán Roman za Vašu reakciu, som si sama myslela aká som blbá alebo mám málo skúsenosti, že sa mi nikto spätne neozval. Vedeli by ste mi poradiť serióznu ag. do Rakúska? Veľmi pekne ďakujem. Anna

Titulok: Re:Re:Re:eu-pflege.com

žiaľ - SERIÓZNU agentúru sprostredkujúcu prácu v Rakúsku, som nenašiel. všade pýtajú majland poplatky, že momentálne už aj ja vybavujem prácu v Nemecku.

Dátum: 31.07.2014

Vložil: Deutschland

Titulok: Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

Ak by som mohla vychváliť agenturu,TAK patri medzi najlepšie a volá sa agentura Menkraft.Nemecka agentura. Na urovni.SOM velmi spokojna.
Aj s rodinou,aj s cestovanim(lôžkové vozne).No proste so všetkým.::D

Vložil: Anka

Titulok: Re:Odporučam agenturu """Menkraft"""--www.menkraft.de

Agenturu Menkraft odporučam !! :))) Pan je slovák žijúci v nemecku vo Wunsiedel ma krasnu velku kancelariu pracuje osobne sam s nemcami-rodinami . Poplatky žiadne! Rodinu sa snazi zabezpecit,kazdemu vyhoviet , potrpí si na kvalitu ! O-kurz asi,ja mam.Nemecka zmluva a poistenie :))) . Plat podla stavu pacienta od 1 do 3,.. pflegestufe zdravotnej zataze pacienta . Plat pri najnizsej zatazi je 1025 eur :))) cisteho, pri strednej 1200eur :)) cisteho a tu najtazsiu zataz 1400eur :)).Ked je aj dedko,alebo babka navyse,ze su dvaja tak 100 eur na mesiac k tomu..Turnusy mesiac a viac - po dohode so vsetkými-rodina a sef a vy. Cesta objednana vopred IC vlak - lôzko :)). Plat 5-8 v mesiaci uz na ucte :)),cely Bayern . Odporucam.Anka , BB.

Záznamy: 91 - 125 zo 2291
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok