Všetko ostatné ohľadom práce v Rakúsku

Dátum: 27.09.2013

Vložil: Rasa

Titulok: pre Izi

Boze zenska ty si z coho spadla?To ty si nevedela,ze nemas peniaze davat dopredu?Uz sa mozes s nimi naveky rozlucit.Nikdy nic dopredu....zapamataj si to.Skus realcare alebo na agebtura Connekt.sk ponukaju zaskoky.

Dátum: 28.06.2013

Vložil: jana 1970

Titulok: rodinne a zmena trvaleho podytu na slovensku

dobry den ,chcela by som sa spytat,,doposial zijem s manzelom a poberam rodinne na dceru z Rakuska,,, v ktorom mam aj zivnost ,ale dostala som privatny byt ,takze od manzela odchadzam ,ale dcera ostava na trvalom pobyte u otca ,,ja ,ked si zmenim trvaly pobyt na nove bydlisko ,budem mat narok na vyplacanie rodinnych aj nadalej ,hoci dcera bude so mnou zit ,,co mi radite,ako to mam spravit ,aby som nadalej rodinne z Rakuska dostavala...ostat aj nadalej na trvalom ,kde som teraz a na nove bydlisko si dat iba prechodny pobyt??

Dátum: 09.05.2013

Vložil: tina

Titulok: rodinne prídavky rakúsko

dobry den vie mi tu niekto poradiť máme vybavené rodinné prídavky z Rakúska schválili nám ich kadý druhý mesiac. neviete náhodou do akého dátumu v mesiaci sa vyplácajú? alebo je to idividálne?

Dátum: 28.04.2013

Vložil: robert

Titulok: praca opatrovatela

Neviete či sa dá zamestnať v rakusku ako opatrovateľ a či majú rodiny záujem o chlapa ? Ďakujem. euromasters@azet.sk

Dátum: 26.04.2013

Vložil: 26.04 2913

Titulok: narok na volny cas opatrovatelky

Ahojte! Vedel by mi niekto poradit? Zaujima ma, ci ma opatrovatelka narok na volny cas pocas dna.
Anna

Dátum: 28.04.2013

Vložil: ika

Titulok: Re:narok na volny cas opatrovatelky

24 hodinové opatrovanie znamená pre opatrovateľku nasledovné: opatrovateľka pracuje 11 hodín s dvoma polhodinovými prestávkami a jednou 2 hodinovou kedy môže odísť mimo domu, v ostatnom čase je povinná byť k dispozícii. Toto hovoria rakúske predpisy ešte z čias keď som si zakladala živnosť a tie sa nezmenili. Čo je však pravda nie všetky rodiny to chcú akceptovať a myslia si že 24 hodinová opatrovateľka je na na 24 hodín práce denne. Pokiaľ si cez agentúru, má ti voľno a tvoju prac.náplň vybaviť agentúra aby aj rodina akceptovala isté mantinely. Pokiaľ si bez agentúry je na tebe, lepšie povadané na tej prvej opatrovateľke v novej rodine ako si to zariadi. zdravím a veľa šťastia

Dátum: 17.05.2013

Vložil: Anna

Titulok: Re:narok na volny cas opatrovatelky

určite najmenej dve hodiny denne

Dátum: 26.04.2013

Vložil: alena

Titulok: prepravca

prosim Vás,vie niekto poradiť prepravcu.ktorý chodí v stredu poobede alebo v stredu večer z Vorlarberska-Dornbirn

Dátum: 21.06.2013

Vložil: kosutik

Titulok: Re:prepravca

ano ak chcete dam vam kontakt

Dátum: 24.04.2013

Vložil: ivka

Titulok: voľno

čaute všetky vo Viedni, po dlhých rokoch hrdlačenia mám super babku kde mám konečne aj voľno, prečo nevyužiť, je niekto v 22. Bez. alebo poblíž?

Dátum: 23.03.2014

Vložil: mila

Titulok: Re:voľno

Ja som sa zatúlala, pozerám až skoro rok dozadu ale ak je to ešte aktuálne, moja sestra je v 22 bez. V prípade záujmu zkontaktujem.

Dátum: 23.04.2013

Vložil: anicka1008

Titulok: pohovor v agenture - NJ

Zdravim, chcela by som ist pracovat ako opatrovatelka do Rakuska cez agenturu. Len neviem ci na to moje jazykove znalosti zatial stacia. Zo zakladnymi frazami problem nemam . Na co konkretne sa zvyknut pytat na pohovore v agenturach ked robite jazykove testy? Za kazdu odpoved vopred dakujem

Dátum: 24.05.2013

Vložil: maria

Titulok: Re:pohovor v agenture - NJ

každá agentúra sa zaujíma o niečo iné. Zvyknú sa pýtať na osobné údaje, potom čo robíš cez deň - Tagesablaaf, kde si robila kurz, o aké diagnózy si tam starala a Wochenende, či máš živnosť, skúsenosti, si fajčiarka, vodič, a podľa toho usúdia, čo a ako

Dátum: 13.04.2013

Vložil: EVITA

Titulok: URAZ

SOM oppatrovatelka nemam pripoistenie a zlomila som si doma clenok mam narok na P.N.

Titulok: Re:URAZ

Pokiaľ si poistena v Rakusku a platiš si pripoistenie tak ano informuj sa na SWA

Vložil: j

Titulok: Re:URAZ

ked nie si pripoistena, tak nemas narok na rakusku PN ,slovensku ano

Dátum: 08.04.2013

Vložil: Lenka Sevcikova

Titulok: sprava

dobry den.chcem sa opytat chcem ist robit do rakuska ako opatrovatelka ale nechcem ist cez agenturu viete niekto poradit kde najdem rodiny

Dátum: 02.09.2013

Vložil: izi

Titulok: Re:praca

Ahoj Lenka , chcela som sa spytat či si si našla pracu bez agentury, a ak ano ako sa ti to podarilo porad prosim -odmenim sa. Som v tiesni a agentury chcu komunikatyvnu nemčinu ja som slaba ale vo vode sa neutopim! Ďakujem 0905797062

Dátum: 04.04.2013

Vložil: Nika

Titulok: Referencie

Pozná niekto p. Janku Gavuríkovú. Je už niekto cez ňu zamestnaný. Je to seriozna pani?

Dátum: 13.10.2013

Vložil: Hanka

Titulok: Re:Referencie

p.Gavurikova je z agenturi atena je to mila pani ale agentura TAZKO

Dátum: 04.04.2013

Vložil: maja

Titulok: salzburg

Hľadám nejakú opatrovateľku v salzburgu.Neponám tu nikoho

Dátum: 06.04.2013

Vložil: evka

Titulok: Re:salzburg

ahoj ako si sa dostala do Salzburgu ako opatrovatelka ?

Dátum: 11.04.2013

Vložil: maja

Titulok: Re:Re:salzburg

Cez kamarátku...prečo? si aj ty v salzburgu?

Dátum: 01.04.2013

Vložil: Jane

Titulok: opatrovateľský kurz

Ahojte, nechystá sa niektorá z vás na opatrovateľský kurz do MI? Ak áno cez koho? Chcela by som si ho urobiť čím skôr, ale nie vždy majú dosť uchádzačov a potom to prekladajú.

Dátum: 25.03.2013

Vložil: Monika

Titulok: PN.

Prosím má niekto skúsenosti s PN? DAKUJEM

Titulok: Re:PN.

Pri PN treba vyplniť tlačivo KRANKMELDUNG lekar musi napisaťdiagnozu a toto treba poslať naSWA prve do 7 dni dalšie každe dva tyždne Pri pobyte v nemocnici sa vyžaduje nove oznamenie praceneschopnosti

Vložil: ANNA

Titulok: Re:PN.

Treba vyplniť KRANKMELDUNG lekar musi napisať diagnozu potvrdiť prve ohlasenie treba odovzdať do 7 dni dalšie každe dva tyždne Po pobyte vnemocnici sa vyžaduje nove oznamenie o praceneschopnosti

Dátum: 20.03.2013

Vložil: Janka

Titulok: Agentúra

Prosim o radu .Mala som zmluvu s agenturou pred mesiacom som jej zaslala písomne vypoved a teraz sa mi vyhražaju že mi daju zrušiť živnosť a že už nikdy nebudem pracovať ako opatrovatelka.Ma agentura taku pravomoc? Rodinu ktoru mi dala agentura som nezmenila pracujem tam až doteraz,

Dátum: 21.03.2013

Vložil: Mia

Titulok: Re:Agentúra

Ak si im podpísala plnú moc, tak Ti môžu zrušiť, urýchlene im doporučene pošli zrušenie plnej moci a tiež by som to oznámila aj na WKO, ak už nie je neskoro a stihli Ti ju zrušiť.

Dátum: 22.03.2013

Vložil: janka

Titulok: Re:Re:Agentúra

OK Mia zaslala som do agentúry zrušenie plnej moci aj na WKO už o tom vedia.Len mám obavy z toho aby ma neťahali po súdoch za porušenie zmluvy a teraz ma zastrašujú. tým že nemožem pracovať u tej rodiny.Rodina je na mojej strane a všetko pre to robí, a živnosť sa agentúre nepodarilo zrušiť .A čo možem ešte čakať?Chcú mi dokázať ,že som len obyčajná opatrovateľka......

Dátum: 22.03.2013

Titulok: Re:Re:Re:Agentúra

Asi si im podpísala, že keď od nich odídeš, tak nesmieš pracovať v rodine, ktorú Ti oni sprostredkovali (viem, že to má napr. ag. JOMA). To Ti neviem poradiť, či majú šancu na súde s takou zmluvou (ak si teda podpísala také niečo), to by musel vidieť právnik. Ak si nič také nepodpísala, tak Ťa len zastrašujú.

Dátum: 24.03.2013

Vložil: Janka

Titulok: Re:Re:Re:Re:Agentúra

Mia ,tá agentúra o ktorej píšeš je z SK alebo z AT ??

Dátum: 25.03.2013

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

z AT, ale majú aj Slovenky, ktoré komunikujú so ženami.

Dátum: 06.04.2013

Vložil: Evka

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

a ako sa vola ta agentura ?

Dátum: 07.05.2013

Vložil: Neboj

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

Nemas sa čoho báť. Slovenské či rakusko-slovenské agentúry majú takú zlú povesť, že na súd nič nepodaju, vedia totiž, že by ho prehrali

Záznamy: 231 - 265 zo 724
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok