Všetko ostatné ohľadom práce v Rakúsku

Dátum: 09.05.2013

Vložil: tina

Titulok: rodinne prídavky rakúsko

dobry den vie mi tu niekto poradiť máme vybavené rodinné prídavky z Rakúska schválili nám ich kadý druhý mesiac. neviete náhodou do akého dátumu v mesiaci sa vyplácajú? alebo je to idividálne?

Dátum: 28.04.2013

Vložil: robert

Titulok: praca opatrovatela

Neviete či sa dá zamestnať v rakusku ako opatrovateľ a či majú rodiny záujem o chlapa ? Ďakujem. euromasters@azet.sk

Dátum: 26.04.2013

Vložil: 26.04 2913

Titulok: narok na volny cas opatrovatelky

Ahojte! Vedel by mi niekto poradit? Zaujima ma, ci ma opatrovatelka narok na volny cas pocas dna.
Anna

Dátum: 28.04.2013

Vložil: ika

Titulok: Re:narok na volny cas opatrovatelky

24 hodinové opatrovanie znamená pre opatrovateľku nasledovné: opatrovateľka pracuje 11 hodín s dvoma polhodinovými prestávkami a jednou 2 hodinovou kedy môže odísť mimo domu, v ostatnom čase je povinná byť k dispozícii. Toto hovoria rakúske predpisy ešte z čias keď som si zakladala živnosť a tie sa nezmenili. Čo je však pravda nie všetky rodiny to chcú akceptovať a myslia si že 24 hodinová opatrovateľka je na na 24 hodín práce denne. Pokiaľ si cez agentúru, má ti voľno a tvoju prac.náplň vybaviť agentúra aby aj rodina akceptovala isté mantinely. Pokiaľ si bez agentúry je na tebe, lepšie povadané na tej prvej opatrovateľke v novej rodine ako si to zariadi. zdravím a veľa šťastia

Dátum: 17.05.2013

Vložil: Anna

Titulok: Re:narok na volny cas opatrovatelky

určite najmenej dve hodiny denne

Dátum: 26.04.2013

Vložil: alena

Titulok: prepravca

prosim Vás,vie niekto poradiť prepravcu.ktorý chodí v stredu poobede alebo v stredu večer z Vorlarberska-Dornbirn

Dátum: 21.06.2013

Vložil: kosutik

Titulok: Re:prepravca

ano ak chcete dam vam kontakt

Dátum: 24.04.2013

Vložil: ivka

Titulok: voľno

čaute všetky vo Viedni, po dlhých rokoch hrdlačenia mám super babku kde mám konečne aj voľno, prečo nevyužiť, je niekto v 22. Bez. alebo poblíž?

Dátum: 23.03.2014

Vložil: mila

Titulok: Re:voľno

Ja som sa zatúlala, pozerám až skoro rok dozadu ale ak je to ešte aktuálne, moja sestra je v 22 bez. V prípade záujmu zkontaktujem.

Dátum: 23.04.2013

Vložil: anicka1008

Titulok: pohovor v agenture - NJ

Zdravim, chcela by som ist pracovat ako opatrovatelka do Rakuska cez agenturu. Len neviem ci na to moje jazykove znalosti zatial stacia. Zo zakladnymi frazami problem nemam . Na co konkretne sa zvyknut pytat na pohovore v agenturach ked robite jazykove testy? Za kazdu odpoved vopred dakujem

Dátum: 24.05.2013

Vložil: maria

Titulok: Re:pohovor v agenture - NJ

každá agentúra sa zaujíma o niečo iné. Zvyknú sa pýtať na osobné údaje, potom čo robíš cez deň - Tagesablaaf, kde si robila kurz, o aké diagnózy si tam starala a Wochenende, či máš živnosť, skúsenosti, si fajčiarka, vodič, a podľa toho usúdia, čo a ako

Dátum: 13.04.2013

Vložil: EVITA

Titulok: URAZ

SOM oppatrovatelka nemam pripoistenie a zlomila som si doma clenok mam narok na P.N.

Titulok: Re:URAZ

Pokiaľ si poistena v Rakusku a platiš si pripoistenie tak ano informuj sa na SWA

Vložil: j

Titulok: Re:URAZ

ked nie si pripoistena, tak nemas narok na rakusku PN ,slovensku ano

Dátum: 08.04.2013

Vložil: Lenka Sevcikova

Titulok: sprava

dobry den.chcem sa opytat chcem ist robit do rakuska ako opatrovatelka ale nechcem ist cez agenturu viete niekto poradit kde najdem rodiny

Dátum: 02.09.2013

Vložil: izi

Titulok: Re:praca

Ahoj Lenka , chcela som sa spytat či si si našla pracu bez agentury, a ak ano ako sa ti to podarilo porad prosim -odmenim sa. Som v tiesni a agentury chcu komunikatyvnu nemčinu ja som slaba ale vo vode sa neutopim! Ďakujem 0905797062

Dátum: 04.04.2013

Vložil: Nika

Titulok: Referencie

Pozná niekto p. Janku Gavuríkovú. Je už niekto cez ňu zamestnaný. Je to seriozna pani?

Dátum: 13.10.2013

Vložil: Hanka

Titulok: Re:Referencie

p.Gavurikova je z agenturi atena je to mila pani ale agentura TAZKO

Dátum: 04.04.2013

Vložil: maja

Titulok: salzburg

Hľadám nejakú opatrovateľku v salzburgu.Neponám tu nikoho

Dátum: 06.04.2013

Vložil: evka

Titulok: Re:salzburg

ahoj ako si sa dostala do Salzburgu ako opatrovatelka ?

Dátum: 11.04.2013

Vložil: maja

Titulok: Re:Re:salzburg

Cez kamarátku...prečo? si aj ty v salzburgu?

Dátum: 01.04.2013

Vložil: Jane

Titulok: opatrovateľský kurz

Ahojte, nechystá sa niektorá z vás na opatrovateľský kurz do MI? Ak áno cez koho? Chcela by som si ho urobiť čím skôr, ale nie vždy majú dosť uchádzačov a potom to prekladajú.

Dátum: 25.03.2013

Vložil: Monika

Titulok: PN.

Prosím má niekto skúsenosti s PN? DAKUJEM

Titulok: Re:PN.

Pri PN treba vyplniť tlačivo KRANKMELDUNG lekar musi napisaťdiagnozu a toto treba poslať naSWA prve do 7 dni dalšie každe dva tyždne Pri pobyte v nemocnici sa vyžaduje nove oznamenie praceneschopnosti

Vložil: ANNA

Titulok: Re:PN.

Treba vyplniť KRANKMELDUNG lekar musi napisať diagnozu potvrdiť prve ohlasenie treba odovzdať do 7 dni dalšie každe dva tyždne Po pobyte vnemocnici sa vyžaduje nove oznamenie o praceneschopnosti

Dátum: 20.03.2013

Vložil: Janka

Titulok: Agentúra

Prosim o radu .Mala som zmluvu s agenturou pred mesiacom som jej zaslala písomne vypoved a teraz sa mi vyhražaju že mi daju zrušiť živnosť a že už nikdy nebudem pracovať ako opatrovatelka.Ma agentura taku pravomoc? Rodinu ktoru mi dala agentura som nezmenila pracujem tam až doteraz,

Dátum: 21.03.2013

Vložil: Mia

Titulok: Re:Agentúra

Ak si im podpísala plnú moc, tak Ti môžu zrušiť, urýchlene im doporučene pošli zrušenie plnej moci a tiež by som to oznámila aj na WKO, ak už nie je neskoro a stihli Ti ju zrušiť.

Dátum: 22.03.2013

Vložil: janka

Titulok: Re:Re:Agentúra

OK Mia zaslala som do agentúry zrušenie plnej moci aj na WKO už o tom vedia.Len mám obavy z toho aby ma neťahali po súdoch za porušenie zmluvy a teraz ma zastrašujú. tým že nemožem pracovať u tej rodiny.Rodina je na mojej strane a všetko pre to robí, a živnosť sa agentúre nepodarilo zrušiť .A čo možem ešte čakať?Chcú mi dokázať ,že som len obyčajná opatrovateľka......

Dátum: 22.03.2013

Titulok: Re:Re:Re:Agentúra

Asi si im podpísala, že keď od nich odídeš, tak nesmieš pracovať v rodine, ktorú Ti oni sprostredkovali (viem, že to má napr. ag. JOMA). To Ti neviem poradiť, či majú šancu na súde s takou zmluvou (ak si teda podpísala také niečo), to by musel vidieť právnik. Ak si nič také nepodpísala, tak Ťa len zastrašujú.

Dátum: 24.03.2013

Vložil: Janka

Titulok: Re:Re:Re:Re:Agentúra

Mia ,tá agentúra o ktorej píšeš je z SK alebo z AT ??

Dátum: 25.03.2013

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

z AT, ale majú aj Slovenky, ktoré komunikujú so ženami.

Dátum: 06.04.2013

Vložil: Evka

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

a ako sa vola ta agentura ?

Dátum: 07.05.2013

Vložil: Neboj

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Agentúra

Nemas sa čoho báť. Slovenské či rakusko-slovenské agentúry majú takú zlú povesť, že na súd nič nepodaju, vedia totiž, že by ho prehrali

Dátum: 27.07.2013

Vložil: janka

Titulok: agentura

ahoj janka aj ja som mala taky problem a domov mi posielali seky ze im mam zaplatit pokutu ze ma daju na sud atd a bola som aj za pravnikom im ide o miesto aby zarabali na opatrovatelke

Dátum: 16.03.2013

Vložil: jana

Titulok: vypoved

Ahojte potrebujem poradit s vypovedou v agenture davali ste dohodou zmluvu mam my konci v septem.dik

Záznamy: 231 - 265 zo 722
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok