Kontakty

Opatrovanie.eu
E-mail: admin@opatrovanie.eu
Web: www.opatrovanie.eu
 

 

*Upozornenie: Webová stránka Opatrovanie.eu nie je agentúrou, prepravcom či poradňou. Sme len nezávislý web, ktorý prináša užitočné informácie o práci v zahraničí, predovšetkým o opatrovaní v Rakúsku, či Nemecku. Tiež Vás prosíme, nepíšte nám ohľadom toho, že hľadáte prácu, či rady. Prácu a poradenstvo neposkytujeme. Všetky potrebné informácie nájdete na našej stránke Opatrovanie.eu.

 

Ešte Vás môže zaujímať:

 

Pokiaľ nás aj napriek uvedeným informáciám chcete kontaktovať, môžete na to využiť náš e-mail admin@opatrovanie.eu alebo tento kontaktný formulár:

Kontaktujte nás

Právne upozornenia: Názory vyslovené v diskusiách čitateľov (návštevníci stránky www.opatrovanie.eu a jej podstránok) nie sú názormi prevádzkovateľa stránky www.opatrovanie.eu, tento za obsah týchto názorov v žiadnom prípade nezodpovedá. Akékoľvek použitie ktorejkoľvek časti stránky bez predchádzajúceho súhlasu prevádzkovateľa je zakázané. Podkladmi pre právne informácie (napr. daňové informácie) sú zákony a iné právne predpisy (predovšetkým v Rakúsku). Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za ich správnosť, nakoľko nie je povinný ich aktualizovať.