Prečo spolupracovať s našou stránkou?

Naša stránka má za sebou viac ako 3 roky pôsobnosti. Za toto obdobie sme zaznamenali takmer 350 000 návštev, a navštívených takmer 1 500 000 stránok. Štatisticky za posledný rok je približne polovica našich návštevníkov vracajúcich sa (to znamená, že sa opakovane vracajú na našu stránku). Približne 85 % našich návštevníkov prichádza zo SR a 11 % z Rakúska. Po zadaní kľúčového slova "opatrovanie" do Google, je naša stránka viac ako 2 roky suverénne na jednom z prvých 2 miest, pri zadaní kľúčového slova "opatrovanie v Rakúsku" je suverénne prvá už takmer 3 roky. Pri zadaní "opatrovanie agentúry" je naša stránka tiež prvá, pri zadaní "opatrovanie prepravcovia" sú hneď 4 naše odkazy prvé, pri zadaní "opatrovanie voľné miesta" sme tiež prvý. Na Facebooku máme momentálne viac ako 1500 fanúšikov. Všetky tieto výsledky sme zaznamenali bez akejkoľvek platenej reklamy.

Posúďte sami, či sme pre Vás zaujímavý obchodný partner, nižšie nájdete návod, čo na spoluprácu s nami potrebujete.

Štatistiky platné k 31.5.2013 (zdroj Google Analytics, Google, Facebook)

 

Ako si na stránku Voľné miesta môžem pridať ponuku?

Ponuku Vám zverejníme za 10 € mesiac (pri platbe na 3 mesiace 8 € mesiac/pri platbe na 6 mesiacov 6 € mesiac). Stačí vyplniť tento formulár priamo na našej stránke. My Vám text upravíme, teda prispôsobime stránke, tak aby bol atraktívnejší, jednoduchý a zrozumiteľný.

Pomôcky, resp. čo by mala ponuka obsahovať: názov pracovnej pozície, požiadavky na pozíciu, miesto výkonu činnosti, potrebu opatrovateľského kurzu či znalosti nemeckého jazyka, potreba živnosti, ako viete záujemcom pomôcť s vybavovaním rôznych vecí na úradoch, údaje o Vašej spoločnosti alebo osobe (meno/názov, sídlo/adresa, mailový, či telefonický kontakt), výhody, ktoré ponúkate, ponúkaný plat a pod.

PRIDAŤ INZERÁT

Ako sa môžem pridať do Katalógu agentúr?

Do katalógu Vás pridáme za 10 € na jeden rok. Stačí vyplniť tento formulár priamo na našej stránke. Inšpirovať sa môžete už pridanými agentúrami.

Informácie do katalógu: názov agentúry, sídlo, IČO, kontaktné údaje (e-mail, telefón, web), infomácie o Vašej spoločnosti (stručná história, aktuálne info), oblasť, ktorej sa venujete, Vaše požiadavky, čo ponúkate, výhody, kontakt, na ktorý Vás majú záujemcovia o prácu kontaktovať (pokiaľ je iný ako kontakty spoločnosti - napr. na náborára, personálne oddelenie...) a iné.

PRIDAŤ AGENTÚRU

Ako sa môžem pridať do Katalógu prepravcov?

Pre bližšie informácie prejdite na túto stránku určenú prepravcom.


Prejavením záujmu o zverejnenie zároveň súhlasíte s tým, že naša stránka bude Váš e-mail používať pre kontaktovanie Vás a informovanie o novinkách, problémoch atď. (žiadny spam, iba výnimočné maily). Vyhradzujeme si právo zverejniť texty ako uznáme za vhodné, prípadne ich vôbec nezverejniť podľa vlastného uváženia. Zaradenie voľného miesta trvá do niekoľkých dní.